Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Yanımda Kal İzle (2018)

9

 

14.391
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yanımda Kal İzle (2018)

Yanımda Kal İzle

Yanımda Kal İzle filminde işlerden başını asla kaldırmayan, bağımlılık derecesinde işini seven bir adam ile sokak sanatçısı bir kadının hikayesi ele alınmıştır. Çağatay Ertuğrul’un hayat verdiği karakteri Emir Kurt, genç bir işkoliktir. İşçi ve orta gelirli bir aileden Emir’in hayatı sürekli çalışarak geçmektedir. Uzun yıllar boyunca hiçbir şeye vakit ayırmadan tüm zamanını çalışarak geçirir ve mevcut konumuna bu şekilde ulaşmıştır. Ülkenin önemli bankaları arasında olan bir bankada çalışan Emir, işi gereği ve tüm dikkatini işine verdiğinden dolayı insanlarla kolay anlaşması ve iletişim kurması zordur.

“yanımda

Yanımda Kal Full Hd İzle

Yanımda Kal Full Hd İzle filminde hayatını ve bütün planını işine göre yapan, hayatını tamamen işine adayan Emir’in bu yoğun iş tempolu hayatı, Sokak sanatçısı olan Zeynep ile karşılaşması sonucunda bambaşka bir hal almaktadır. Sokak Şarkıcısı Zeynep çok neşeli, eğlenceli ve bir o kadar da hareketli genç bir kadındır. Karşılaşmaları tamamen tesadüf olarak gelişmiştir. Elbette kısa sürede birbirlerine çok alışırlar ve ne olursa olsun onların birbirlerinden vazgeçmeleri neredeyse imkansız bir hal almıştır. İşkolik Emir Kurt, sokak sanatçısı Zeynep ile tanışmasından sonra neredeyse hayata yeniden başlıyor diyebiliriz. Biraz klişe bir senaryo gibi görünse de, bu ikilinin mutluluğu Zeynep’in kötü bir hastalığa yakalanması sonucu yarım kalacaktır.

“yanımda

Yanımda Kal Tek Parça İzle

Yanımda Kal Tek Parça İzle filminin yönetmeni Birçok romantik ve gençlik filmine başarılı bir şekilde imzasını atan Mustafa Uğur Yağcıoğlu’dur. Yerli Film İzle kategorisinde bu başarılı yönetmen ve oyuncuların diğer filmlerini bulabilirsiniz. Türk sinemasında birden fazla başarılı, gençlik ve eğlence/komedi filmi bulunmaktadır. Televizyonda ve Beyaz Perde’de dram, romantizm ve aşk konulu filmlerin aranan yüzü Çağlar Ertuğrul başrollerini Meriç aral ile paylaşmaktadır. Filmin senaryosu ise başarılı senarist Çağlar Yurt tarafından kaleme alınmıştır.

”yanımda

Tür: Romantik Filmler, Yeni Gelen Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Meriç aral, Murat Aygen

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Yanımda Kal İzle (2018)” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. Aslı - 1 sene önce demiş ki:

  Güzel

 2. Aslı - 1 sene önce demiş ki:

  Çok güzel

 3. Aslı - 1 sene önce demiş ki:

  Muhteşem

 4. Aylin - 1 sene önce demiş ki:

  Çok iyi

 5. tutku - 1 sene önce demiş ki:

  güzel

 6. Sıla - 1 sene önce demiş ki:

  Çağlar&Meriç

Bu site Google Chrome önermektedir.