Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Organik Aşk Filmi İzle (2018)

1

3.103
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Organik Aşk Filmi İzle (2018)

Organik Aşk İzle

Organik Aşk İzle filminde ana karakterimiz olan genç ve yakışıklı Bülent, babasından dolayı kalacak olan bir mirasla birlikte çok büyük bir şirketin sahibi olacaktır. Elbette bu şirketin henüz sahibi olmadan, mevcut olan zenginliğinden hiçbir şekilde haberdar düteğildir. Bülentin babası Celal ise bu şirketi ve tüm mal varlıklarını dişi ve tırnağıyla kazıyarak bu günlere kadar büyük emekler sarf ederek büyük bir şirket haline getirmiştir.

”

Organik Aşk Full Hd İzle

Organik Aşk Full Hd İzle filminde Celal bu şekilde bir durumun karşısında bile oğlu bülente olan bağlılığı ve sadakatini hiçbir şekilde kaybetmemiştir. Bülent çok ama çok yakışıklı bir genç olmasına rağmen davranışları henüz oturmamıştır, yani biraz da olsa çocuk gibi davranmaktadır. Babası Celal’in bu durum gerçekten çok canını sıkmakla birlikte artık hal ve davranışları da buna göre şekillenecektir.

”organik

Organik Aşk Tek Parça İzle

Organik Aşk Tek Parça İzle filminde baba celal oğlunun hal ve davranışlarına artık bir şekil vermesi gerektiğini düşünmektedir ve onu geç de olsa yetiştirmek ve davranışlarını düzelttirmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Celal oğlunun iyiliği için o kadar şey planlasa da oğlu bülentin bu durumlar çok da umrunda değildir. Bu süreçte ise bülent hayatının aşkı esma ile tanışmaktadır. Evlenmek üzere olan esmayı bülent kaçırdıktan sonra organik köy adıyla bilinen bir bölgede birkaç gün kalırlar.

“

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yeni Gelen Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Kamil Çetin

Oyuncular: Gizem Karaca, Hacı Ali Konuk, Ruhsar Gültekin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Bu site Google Chrome önermektedir.