Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Musabbar İzle (2019) Korku Filmi Hd

2

1.973
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Musabbar İzle (2019) Korku Filmi Hd

Musabbar İzle

Musabbar İzle filminin senaryosu sayesinde nefesler tutulacak ve gerçekten sükuta ereceksiniz diyebiliriz. Geçmiş yıllarda Musabbar adıyla anılan cin kavmi, Hz. Süleyman tarafından yönetilir ve onun emirlerine itaat ederlerdi. Hz. Süleyman dünyaya veda ettikten sonra ise kendi aralarında farklı bir yapılaşmaya giden bu cin kavmi ve üyeleri, bütün insanlığı ele geçirmek istemek gibi bir hatayla ayaklanmaya başladılar. Filmin en can alıcı hikayesi ise tam da burada başlayacak.

”

Musabbar Full Hd İzle

Musabbar Full Hd İzle filminde dünyanın bütün kontrolünü ele geçirmek isteyen ve bütün insanoğluna hükmetmek isteyen cin kavmi bu yolda başarılı olabilmek için türlü yollar denemeye devam etmekteydi. Ama hesaplamadıkları bir şey de vardı, günahtan sıkılmayan ve sürekli günah işleyen insanların işlediği günahlar dönüp dolaşıp onlara gelecekti. Yaşadıkları köyün en büyük varlıklarına sahip zengin olan Ağanın bir türlü çocuğu olmamaktadır ve bu da onu kötülük yapmaya itecektir.Kendi soyunun tükenmesi riskini göze alamayan köy ağası ise tamamen devreleri yakacaktır ve tüm yeryüzünde büyük ama çok büyük günah olan bir büyü yaptıracaktır. Bu büyü sayesinde eşinin de Musabbar kavminin üyeleriyle münasebetlerine göz yumacaktır.

”

Musabbar Tek Parça İzle

Musabbar Tek Parça İzle filminde köyün ağası eşinin musabbar kavminin üyeleriyle münasebetlerine izin verdikten sonra bu ilişki sonucunda eşinden bir çocuk meydana gelecektir ve çocuk melez olacaktır. Bu çocuk ise, Hz. Süleymana ait olan soydan herhangi biriyle eğer ki birleşebilirse, karanlığa ait bütün kapılar tüm dünyaya açılıp bütün kötülükleri serbest bırakacaktı ve bu gerçekleştiğinde dünya artık insanların kontrolünden tamamen çıkacaktı. 2019 yılının ocak ayında vizyona giren musabbar izle filmi gerçekten diğer yerli korku filmlerine göre biraz daha farklı bir senaryoyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor diyebiliriz.

“

Tür: Korku Filmleri, Yeni Gelen Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Erdal Tutuş

Oyuncular: Mahmut Kemal Sarıaltun, Cemre Cansaatçı, Reza Mollazade, Emine Söyler

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Musabbar İzle (2019) Korku Filmi Hd” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Bulent - 1 sene önce demiş ki:

    Ay yyy guzel

  2. peri - 7 ay önce demiş ki:

    filmi izleden yorum istiyorsunuz bir izleyeyim bakayım

  3. Mmm - 5 ay önce demiş ki:

    Güzel

Bu site Google Chrome önermektedir.