Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Mucize Filmi İzle

1

 

1.981
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mucize Filmi İzle

Mucize Filmi İzle

mucize filmi izle filminin konusu 1960 yılında Mahir isimli öğretmenin İzmir’den doğu illerinden birine tayini ve sonrasında yaşadıkları olayları anlatsada Bir öğretmenin bir kişinin bir ailenin ve dolayısıyla bir koyun belki de zincirleme olarak tüm dünyayı nasıl değiştirebileceğini de göstermekte. Tabi sadece öğretmen değil, aşkın da gücünü çok farklı bir biçimde işleyip gösterdiğini bu filmde anlayabiliyoruz .
Yerli Film İzle kategorisinde yer alan bu dram filmini izleyebilirsiniz.

mucize filmi izle

Mucize Full Hd İzle

mucize full hd filmi izle filminde mahir öğretmenin aldığı zor karalar gerçek bir mucizenin ortaya çıkmasını sağlıyor . Ailesi ile geri dönmek yerine bulunduğu köyde kalmayı seçen mahir öğretmen köyde kız çocuklarını okula göndermeyen ve onları sadece bir mal olarak gören zihniyeti yıkmaya çalışıyor sorununda çözüm bulmak için kendi cebinden parayla köye bir okul yaptırmaktadır . Tabi sadece öğretmen değil, aşkın da gücünü çok farklı bir biçimde işlendiği bu filmde Aziz ve ailesinin kız isteme merasimlerini de göreceksiniz . Azizin kardeşlerine kız istenmesinin ardından kendi durumunu kabullenen azizin de başına bir talih kuşu konmaktadır bu talih öyle güzeldir ki köylü halkı bunu kabullenememektedir bu durum Aziz hem de eşi için bir kabus oluyor. Bu durum yüzünden çareyi kaçmakla bulan Aziz ve ailesi 7 yıl sonra köye dönüyor ve azizin son durumunu gören köy halkının şaşkınlığını gelin birlikte görelim !

mucize filmi full hd izle

Mucize Tek Part İzle

Türkiye de çok fazla yaşanan doğudaki kız çocuklarının hiçe sayılması ve onların bir mal gözü ile bakıldığı bu durumun da gerçekliğinden yola çıkılmış olan filmin konusu drama’dir. yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı 2014 yapımı sinema filmi 2015 tarihinde beyaz perdede gösterime girmiştir. Çekimleri İzmir (Foça) ve Kars (Kağızman)’a bağlı bir köyde gerçekleştirilmiştir.bu arada IMDB de 10 üzerinden 7.6 alan bir film. Mucize 2 İzle Aşk Filmi serinin ikinci filmi olarak aynı zamanda dram filmleri kategorisinde yer almaktadır.
”mucize

Tür: Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Mahsun Kırmızıgül, Talat Bulut, Tansel Öngel, Cezmi Baskın, Senay Gürler

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Bu site Google Chrome önermektedir.