Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Karakomik Filmler 2 Arada İzle (2019)

2

7.420
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Karakomik Filmler 2 Arada İzle (2019)

Karakomik Filmler 2 Arada İzle

Karakomik Filmler 2 Arada İzle filminde türk sinemasına büyük eserlerle katkıda bulunmuş usta oyuncu Cem Yılmaz’ın yeni projesinin ikinci filmini izleyeceğiz. 2019 yılının ocak ayında vizyona giren Karakomik Filmler 2 Arada filmi, Karakomik Filmler Kaçamak İzle filminin ikinci perdesinde oynayacak olan filmdir. Filmde Cem Yılmaz’a Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Ozan Güven gibi profesyonel oyuncular eşlik etmektedir.

”

Karakomik Filmler 2 Arada Full Hd İzle

Karakomik Filmler 2 Arada İzle filminde yapım NuLook firmasına ait olmakla birlikte Cem Yılmaz’ın kendi oluşturduğu eser ve filmlerin yer aldığı CMYLMZ Fikirsanat topluluğuna aittir. Türk sinemasında denenmemiş bir projeyi deneyecek olan Cem Yılmaz, bir perdede iki farklı hikaye ve iki farklı film oynatacak olmanın heyecanını yaşıyor. Elbette aksaklıklar da olacaktır. Mesela son birkaç gün içerisinde, sinema salonlarıyla yapımcıların arasında yaşanan promosyonlu bilet karmaşası filmin vizyon tarihini etkileyebileceği öngörülmektedir.

”k

Karakomik Filmler 2 Arada Tek Parçaİzle

Karakomik Filmler 2 Arada Tek Parça İzle filminde iki farklı filmi tek parça halde izlemeniz için sizlere ücretsiz olarak hizmet vermeyi kendimize bir ilke edinmiş durumdayız. Yerli Film İzle kategorisinde yer alan bütün filmleri tıpkı Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi olan karakomik filmler serisini de ücretsiz olarak hiçbir şekilde para vermeden ödeyebilirsiniz.

“

Tür: Komedi Filmleri, Yeni Gelen Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Ozan Güven, Cem Yılmaz, Zafer Alagöz, Özkan Uğur

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Bu site Google Chrome önermektedir.