Kalpten Gerdanlık İzle (2019) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Kalpten Gerdanlık İzle (2019) Full Hd
2.274 izlenme
IMDb: 5.4

Kalpten Gerdanlık İzle

Kalpten Gerdanlık İzle filminde bir doktor yaşantısına olağan bir şekilde devam ederken birden bire bir hastalığa, daha doğrusu kansere yakalanıyor. Hastalığından kurtulamayarak hayata veda edecektir. Son yolculuğuna çıkarılan doktor, cenaze namazıyla birlikte toprağa defnedilecektir ve işte filmin heyecanlı sahneleri tam olarak da bu noktalardan sonra başlayacaktır. ”

Kalpten Gerdanlık Full Hd İzle

Kalptan Gerdanlık Full Hd İzle filminde doktor mezara gömüldükten bir gün sonra bir şekilde oradan geçerlerken birileri mezarın açık olduğunu farkedecektir ve tamamen tesadüfen görünmüştür. Polisler bu olayı duyar duymaz olay yerine yani mezarlığa gelmişlerdir ve çok titiz bir inceleme başlatmışlardır. Bu inceleme başladıktan sonra bitene kadar farklı farklı çalışmalar yapan polisler, doktorun bedeninde kalbinin olmadığını farkederler. Bu derin ve gizemlerle dolu yaşanmış olay uzun süre akıllardan silinmeyecektir. ”

Kalpten Gerdanlık Tek Parça İzle

Kalpten Gerdanlık Tek Parça İzle filminde Ceren adlı komiser muavini bu davayı devralacaktır ve inatçı ve tuttuğunu koparan kimliğiyle bu davayı bir şekilde çözmekte kararlıdır. Çok hırslı bir yapıya sahip olduğundan mütevellit bıkmadan usanmadan, gece gündüz bu dava için çalışmakta ve araştırmalar yapmaktadır. İşte filmin heyecanlı dakikaları bu araştırmalarla birlikte ateşleniyor. Vizyona giren filmde güzel ve heyecanlı bir senaryo sizleri bekliyor. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 2 Yorum