John Wick 3 Parabellum İzle (2019) Türkçe Dublaj

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
John Wick 3 Parabellum İzle (2019) Türkçe Dublaj
10.127 izlenme
IMDb: 8.4

John Wick 3 Parabellum İzle

John Wick 3 Parabellum İzle filminde baş karakter Wick, birkaç sebepten dolayı firari durumdadır ve bunu da heyecanlı bir şekilde izleyebileceğinizden emin olabilirsiniz. John Wick'i bulana 14 milyon dolar ödül verileceği tüm her yerde duyurulduktan sonra açık bir sözleşme yapılarak John'u bulmak için çalışmalar başlatılmıştır. John neden öldürülmek istenmektedir peki? John Wick büyük bir kuralı sözleşmeye uymayarak ihlal etmiştir ve herkesin de bildiği Continental Otelinde bir adamı öldürmüştür. ”

John Wick 3 Parabellum Full Hd İzle

John Wick 3 Parabellum Full Hd İzle filminde John Wick tarafından continental otelde öldürülen kişi yüksek masa kurulunun bir üyesidir ve bu kişi tam da açık kontratı sunan kişiyle aynıdır. John'un çoktan öldürülmesi gerekmektedir ama bir şekilde hayatta kalmayı başaran Wick, başarılı ve kendini çabukça sevdirebilen karizmatik bir adam olması özelliğini de her zaman kullanmaktadır. Kaldığı otelin yöneticisi Winston adındaki adam, kaçması için John'a bir saatlik bir zaman verir ve bu kaçış süresini şansa bırakmadan kesin bir şekilde kullanması gerekmektedir. ”

John Wick 3 Parabellum Türkçe Dublaj İzle

John Wick 3 Parabellum Türkçe Dublaj izle filminde John'a kaçması için winston tarafından verilen bir saat sürenin sonucunda John'un bu kurula olan üyeliği tamamen silinecektir ve bu kurul dahilinde yararlanabileceği bütün hizmet hakları elinden alınacak ve bu kurulda bulunan hiçbir üyeyle görüşmesine izin verilmeyecektir. John Wick'in NY'den kaçma savaşında ise güvenebileceği tek şey servislerdir ama ne denli bir aksiyon gerçekleşeceği hakkında net bir bilgi vermek pek mümkün değil. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 12 Yorum