İçimdeki Hazine İzle (2018)

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
İçimdeki Hazine İzle (2018)
7.513 izlenme
IMDb: 6.3

İçimdeki Hazine İzle

İçimdeki Hazine İzle filminde 2018 yılının ikinci yarısında vizyona giren, dram içeren bir türk yapımı filmdir. Hayatında çok ama çok önem verdii Babasını kaybeden sema adındaki genç kadının başından geçen olayların konu aldığı filmde seyircisi tarafından tam not almayı başaramadı diyebiliriz. Yetersiz oyuncu kadrosu veya senaryo gereğiyle de olabileceği gibi, izlenmemesinin birçok sebebi olabilir. Acı bir şekilde Babasını ölüme gönderen Sema dünya üzerinde tek başına kalmıştır ve kimsesi yoktur. Bütün bu kaybın acısını nasıl hazmedebileceğini düşünürken başından geçen olaylar onu yıkmaya yetecektir. ”

İçimdeki Hazine Full Hd İzle

İçimdeki Hazine Full Hd İzle filminde bu senaryonun ana kahramanı olan genç kadın Seda yalnızlığıyla başa çıkmaya çalışırken, sülalesinin son ferdi olarak hayatını sürdürmeye devam edecektir. Seda, dünya üzerindeki tek akrabası olan Babası'nın cenazesi için İstanbul'a dönmüştür ve soyundan kalan birkaç yadigara da sahip olacağı gerçeği kaçınılmazdır. Derinlerinde bir yerde soyunun ruhlarını taşıyan ve bundan dolayı çok derin hisleri olan Seda'nın cenaze bölgesinde garip hissedecektir ve Babasından kalan büyük konakta sırf babasının kokusu ve hatırası olduğu için orada yaşamaya başlayacaktır. ”

İçimdeki Hazine Tek Parça İzle

İçimdeki Hazine Tek Parça İzle filminde bu yerleştiği koca konakta tek başına yaşayacak olan Seda bir an önce düzenini tutturup hayatına devam etmek istemektedir. Konakla birlikte kendisine bir başka miras daha kaldığını öğrenen Seda merakla bunu araştırır ve bu araştırma sonucunda bir kağıt parçasına ulaşacaktır. Kağıtta ise sadece bir şifre yazmaktadır ve bu şifrenin hangi kasaya veya nereye ait olduğunu kimse bilmemektedir. Bir süre sonra bu şifrenin, bir makinaya ait olduğu ortaya çıkar. Bu makina ise geleceği tahmin edebilen bir makinadır ve sadece bu şifreyle çalışmaktadır. Ölümü dahi göze alıp bu şifreyi korumak için canı pahasına mücadele edecektir. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum