Güven Filmi İzle (2019) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Güven Filmi İzle (2019) Full Hd

Güven Filmi İzle

Güven Filmi İzle filminde Ali ile Meryem adlı baş karakterlerimiz oynamaktadır ve ikisi evlenerek bir aile olacaklardır. En çok korkulan şeylerden biri başlarına gelmiştir ama Ali'nin henüz haberi yoktur. Sıradan bir aile gibi görünseler de, Meryemin, aliden önce hayatındaki erkek olan Feritle aşk yaşaması sonucu bir çocuğu vardır. Ali bir süre sonra bu durumu öğrenecektir ve kabullenip meryemi bağrına basmayı kendine hak görecektir. Bu da aile bağlarının güçlenmesini sağlayacaktır ama elbette ki seneler sonra Ferit çıkıp gelmezse.. ”

Güven Filmi Full Hd İzle

Güven Filmi Full Hd İzle filminde Ali, Ferit geldikten sonra eskiden meryemin ferite çok aşık olduğu düşüncesi alinin beynini sürekli kurcalamaktadır ve meryemin ferite hala bir şey hissedip hissetmediği konusunda az da olsa şüpheleri vardır ve bu şüpheleri yok etmenin tek yolu meryemi basit bir güven sınavına tabi tutmaktır ve ali de tam da bunu yapacaktr. Meryemse bu durumdan tamamen bilgisiz olarak kendisini kararsız bir şekilde ortada bulacaktır. Meryemin kararsızlığı alinin iyice güvenini sarsmıştır. ”

Güven Filmi Tek Parça İzle

Güven Filmi Tek Parça İzle filminde bu kadar sürtüşmeli bir güvensizlik mevzu bahisken, birden ferit öldürülecektir ve bu şüpheli durumda meryem ve ali arasındaki güvensizliğin anlamsız bir şekilde artmasına sebebiyet verecektir diyebiliriz. Birbirlerinden şüphelenmekten kendilerini alıkoyamasalar da polis tarafından sorgulanırken kurtulmanın tek çaresinin birbirlerine güvenmek olduğunu geç de olsa anlayacaklardır. Güven Filmi İzle filminin yönetmenliğini Sefa Öztürk adlı başarılı yönetmen üstlenmiş, oyunculuklarıyla ise Bülent Çolak, Serkan Keskin gibi başarılı isimler oynamışlardır. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4 Yorum