Glass Filmi İzle (2019) Türkçe Dublaj

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Glass Filmi İzle (2019) Türkçe Dublaj
2.211 izlenme
IMDb: 6.4

Glass Filmi İzle

Glass Filmi İzle ana karakterleri Bruce Wills, Samuel Jackson ve james Mcavoy canlandırıyor. Sarah Paulsen de bu profesyonel başarılı oyunculara eşlik ediyor. Tam da kadronun profesyonelliğini, başarılı yönetmen Mr Shyamalan üstlenmiş ki tadından yenmez diyebiliriz. 2019 yılının ilk yarısında vizyona giren filmde seyircinin beklentisi oyuncuların performanslarını daha önceki filmlerinden bildiği için biraz yüksek yönde ve biz de incelediğimizde bu beklentinin boşa çıkmayacağını düşünüyoruz. ”

Glass Filmi Türkçe Dublaj İzle

Glass Türkçe Dublaj İzle filminde aksiyon tam gaz devam ediyor. Amerika yapımı olan bu filmde aksiyon ve macera soluksuz bir şekilde devam edecek gibi görünüyor. Filmin bütün hikayesi paraparça olmuş film serisinin ikinci bölümü olarak karşımıza çıkıyor. Gerilimi ve aksiyonu hız kesmeden devam eden filmde The Beast olarak bilinen karakterin peşine Wendel Crumb'ın karakterlerinden biri düşmektedir. ”

Glass Filmi Tek Parça İzle

Glass Filmi Tek Parça İzle filminde The Beast karakterinin peşine Crumb düştükten sonra Bay Glass karakteri de bu mücadeleye kovalamaya yardım ederekten katılacaktır. Filmin en büyük kısmı heyecanı ve aksiyonu bu kovalamaca dahilinde oluşuyor diyebiliriz. Mr Glass katıldıktan sonra diğer ana kahramanlar da yavaş yavaş bu kovalamacaya katılacaktır ve aksiyonla birlikte macera da iki katına çıkacaktır. Casey cook karakteri ansızın bir şekilde kovalamanın içinde belirir ve aksiyon devam eder. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum