Garantili Ölüm Yoksa Paran İade İzle (2018) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Garantili Ölüm Yoksa Paran İade İzle (2018) Full Hd
705 izlenme
IMDb: 5.6

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade İzle

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade filminde bir genç adamın garip öyküsü ele alınmıştır. Birden fazla intihar çeşidini bugüne kadar birçok filmde gördük. Kendini asanlar, gaz ile boğanlar, su altında boğulanlar, patlamada ölenler ve daha fazlası. Fakat bu gencin öyküsü biraz daha farklı. Bu genç intihar etmek için kendine bir tane seri katil kiralıyor ve ücreti karşılığında kendini öldürtmek üzere anlaşıyor. Garip bir öykü burada başlarken, tam da suikastçisinin kendisini öldüreceği sıralarda hayatının aşkıyla tanışmasıyla birlikte bu garip öykü biraz daha komplike bir duruma dönüşüyor. ”

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade Full Hd İzle

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade Full Hd İzle filminde hayatının artık sonuna geldiğini düşünen genç adam Williamın bu garip intihar yöntemini tercih etmesinin sebebi aslında bu zamana kadar birden fazla şekilde intihara teşebbüs ettiği ve başarısızlıkla sonuçlandığı için. Hiçbir şekilde intihar etmeyi başaramayan William çareyi bir katil kiralamakta bulmuştur. Leslie adında yaşlı bir adam ile kendini öldürtmek için anlaşır. Leslie 65 yaşında fazlasıyla cana yakın bir insandır. William Leslie'den kendini öldürmesi için ücreti karşılığında bir anlaşma talep etmektedir. ”

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade Türkçe Dublaj İzle

Garantili Ölüm Yoksa Paran İade Türkçe Dublaj İzle filminde William tam da ölmek üzereyken, Leslie bu anlaşmayı sonlandırmak üzereyken, William hayatında bu zamana kadar hiç görmediği güzellikte bir kadın ile tanışacaktır. Onun hayatının aşkı olduğuna ve bunun da Willaimın ölümünü ertelemesi adına bir işaret olduğunu düşünmektedir ve artık hayatını sonlandırmak yerine, yaşamanın farklı farklı yollarını bulmak için bir tane de olsa sebebi oluşmuştur. Leslie ile anlaşmasını iptal etmek için görüştüğünde ise Leslie'nin bulunduğu ve üyesi olduğu katiller birliğindeki üyeliğini tehlikeye atmamak için öldürmesi gereken kurban sayısına ulaşmak için anlaşmanın iptal olmasını kabul etmemiştir. İşler tamamen karmakarışık bir hal almıştır. İyi seyirler. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum