Babamın Kemikleri İzle (2019) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Babamın Kemikleri İzle (2019) Full Hd
10.761 izlenme
IMDb: 4.4

Babamın Kemikleri İzle

Babamın Kemikleri İzle filminde seneler seneler önce köyünü terkeden Ömer, yıllar sonra esrarengiz bir olayla birlikte, farklı bir biçimde oğluyla beraber köye geri döneceklerdir. Bu filmin asıl hikayesi ise, Ömer adlı baş kahramanımızın bu köyde yaşarken çok uzun zaman önce, toplum tarafından ayıplanacak ve basit sayılamayacak bir suçu sebebiyle utancından ve köy halkına olan kızgınlığından köyü terketmesiyle başlamaktadır. Yıllar önce yaşanan bu olayın etkisinde çok kalıp, kendine yıllarca köye geri gelmeyeceğine dair yeminler etse de, birkaç yıl sonra yaşanacak olaylar onu köye geri götürecektir. ”

Babamın Kemikleri Full Hd İzle

Babamın Kemikleri Full Hd İzle filminde Ömer köyden gittikten sonra yaşadığı olaylar aslında fena değildir. Hayatını yavaşça düzene sokmakta olan Ömer kendi ailesini kurmuştur ve çok zaman geçmeden bir oğlu dünyaya gelmiştir. Köyde zamanında yaşadığı yüz kızartıcı olayı ne oğluna ne de eşine söylemiştir, söylemeyi de düşünmemektedir aslında. Bir süre saklamak istemekte olmasına rağmen ölmek üzere olan annesinin tembihleri ve açıklamaları tüm aileyi şok edecektir. Annesi, öldüğü zaman "beni kocamın yanına gömün" diyerek ömeri aslında zor bir duruma sokacaktır. ”

Babamın Kemikleri Tek Parça İzle

Babamın Kemikleri Tek Parça İzle filminde annesinin ömere edeceği vasiyet onu zor bir duruma soksa da bir çözüm aramaktadır. Yine de inadından vazgeçmeyecek olan Ömer verdiği sözü yemeyecek ve annesine başka bir alternatif sunacaktır. Annesi ise bu alternatif teklife başka bir teklifle gelerek bir şartla vazgeçerim demektedir. Bu fikri, her ne de olsa diğerinden daha kolaydır diyerekten direkt kabul eden Ömer ise yeni teklifin daha zor olduğunu, annesi babasının mezardan kemiklerini alıp ona getirmesini istediğinde anlayacaktır. Fazlasıyla korkunç olan bu durumu ise Ömer istemese de kabul edecektir ve oğluyla birlikte bir sabah yola çıkıp köye gideceklerdir. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 5 Yorum