Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü İzle (2018) Türkçe

1

1.074
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü İzle (2018) Türkçe

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü İzle

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldi filmi 2018 yılında vizyona çıkan, serinin en son filmi olan animasyon serisinin güzel bir yapımıdır diyebiliriz. Bu güzel filmin konusunda ise iki ayı kardeş, bir cihaz, bir makine icat ederler. Bu makineyi tamamladıktan sonra denemek için çalışmalar yaparlarken, yanlışlıkla kendilerini küçültürler. Bu süreçte ise Oduncu Vik ile birlikte yaşayacakları maceraları bizlere eğlenceli ve akıcı bir şekilde aktarmaktadırlar.

“Ayı

Eyvah Ayılar Küçüldü Full Hd İzle

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçülüyor Full Hd İzle animasyon filminde Oduncu Vik ile birlikte iki ayı kardeş, harika bir buluş gerçekleştirir ve yeni bir icat yaparlar. Bir şeyi veya birini küçültmeye yarayan bu icat ettikleri makineyi önce kendilerinde deneyince, kendileri küçülür ve o zaman da olanlar olur. Çok ama çok fazla küçülen kardeşler, oduncu vik ile beraber eski günlerine, büyük hallerine dönmek için bir türlü çare bulamazlar. Birçok yolu denerler ve bir çıkış yolu aramaktadılar. Orjinal, yani kendi büyüklüklerine dönmeye çalışırlarken, diğer taraftan ise dünyaya zararlı olabilecek, yer yüzünün sistemine zarar verecek bu durumlardan kurtarmaya çalışırlar.

“eyvah

Eyvah Ayılar Küçüldü Türkçe İzle

Eyvah Ayılar Küçülüyor Türkçe İzle animasyon filminde bu çalışmaları yapmaya devam ederlerken, ayı kardeşler o küçücük bedenleriyle birçok araştırma yapmaktadır. Bu istediklerini yapmak için ise hiç ama hiç bilmedikleri, farklı bir dünyaya adım atmaları gerekmektedir. Dünyaya zarar veren kirliliği bir şekilde dünyadan uzaklaştırabilecekler mi, uzaklaştıramayacaklar mı diye düşünürken ise minik ve sevimli halleriyle, siz seyircileri eğlendirirken güldüren bir yapım bekliyor diyebiliriz.

”eyvah

Tür: Animasyon Filmleri, Çocuk Filmleri, Yeni Gelen Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6,3

Yönetmen: Leon Ding

Oyuncular: Bingjun Zhang, Zhang Wei, Xiao Tan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü İzle (2018) Türkçe” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. fırat - 2 sene önce demiş ki:

  çook güzel

 2. batuhan kaskır - 2 sene önce demiş ki:

  film acılmadı

 3. virrik - 2 sene önce demiş ki:

  sahtekarlar

 4. Ahmet - 2 sene önce demiş ki:

  Güzel film

 5. Ahmet - 2 sene önce demiş ki:

  Site çok güzel

Bu site Google Chrome önermektedir.