Arakçılar İzle (2019) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Arakçılar İzle (2019) Full Hd
2.443 izlenme
IMDb: 6.4

Arakçılar İzle

Arakçılar İzle filminde ailesiyle birlikte hırsızlık yaparak geçimlerini sağlayan Osamu genç biridir ve bu zamana kadar hayatta kalmak için çok farklı şekilde çok zorlu mücadelelerde bulunmuştur. Bir gün evladıyla birlikte bir süpermarkete girerler ve hırsızlık yapıp bir şeyler çalarlar. Sonrasında beraber evlerine döndükleri sırada yolda bir küçük kızla karşılaşırlar ve kız gerçekten çok ama çok soğuk bir havada tek başına sokakta kalmıştır. ”

Arakçılar Full Hd İzle

Arakçılar Full Hd İzle filminde soğukta buz gibi kalan küçük kızı osamuyla ailesi evlerine alıp almamakta çok kararsız kalmışlardır ve aslında eve almayı hiç istememektedirler. Elbette küçük kızın başından geçen kötü olayları dinledikten sonra küçük kıza karşı olan bakış açıları tamamen değişir ve onu eve alıp onunla ilgilenmeye başlamak adına birtakım kararlar verirler. Osamo ve ailesinin sayesinde küçük kız kendine gelmiştir. ”

Arakçılar Tek Parça İzle

Arakçılar Tek Parça İzle filminde küçük kızın eğlenceli halleri o kötü günler geçtikten sonra ilk günki gibi, tıpkı yeniden doğmuş gibi yerine gelmiştir ve osamu ile ailesine onu soğuktan kurtardıkları için minnettar olmuştur. Bu aile, osamuyla birlikte hayatlarını hırsızlık yaparak geçirseler de, her gün farklı farklı suçlar işleseler de, evin neşesi yine bu küçük kız sayesinde sürekli artmaktadır. Bu günler geçtikten sonra kimsenin bilmediği birkaç gizli bilgi gün yüzüne çıktıktan sonra bu aileyle birlikte bu küçük kızın da hayatı kökünden değişmek üzeredir. 2019 yılında vizyona giren Arakçılar filmi izle çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir film olarak sizleri beklemektedir. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum