Sitemizde şuan toplam 95 film bulunmaktadır.

Araf Korku Filmi Full Hd İzle

0

 

1.568
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Araf Korku Filmi Full Hd İzle

Araf Korku Filmi Full Hd İzle

Araf 1 Korku Filmi izle filmi tüyler ürpertecek cinsten bir korku filmi diyebiliriz. Film, türkiyede yaşanan cin vakalarından gerçek kesitlerle işlenmiştir. Eda ile Cenk, öğrencilik zamanlarında tanışarak, zaman geçtikten sonra evlenmiş olan bir ikilidir. Genç ikilinin mutluluğu, Eda’nın hamile olmasıyla birlikte yerle bir olmaktadır ve yasak aşkın meyvesi olan bu çocuğu kürtaj ile aldırmak ister. Eda hamileliğin ilerlediği zamanlarda olağanüstü olaylarla karşılaşmaya başlamıştı, elbette bu tahmin ettiğiniz üzere klasik cin vakalarından örneklendirilebilecek cinste birkaç olaydır.
araf korku filmi full hd izle

Araf 1 Full Hd İzle

Araf Korku Filmi Full İzle filminde Bu olaylar sırasında cennet ve cehennem ikisinin arasında kalan bir ruh, görünmeyen ve intikamını almak amacıyla yeryüzüne geri döndüğü anlaşılmaktadır. Bu olağanüstü olaylar dahilinde genç çifti tüyler ürperten, korkunç manzaralar ve dehşet verici olaylar beklemektedir. bu kabustan eda uyanabilecek mi? gelin birlikte bakalım. Bu arada IMDB sitesinde bu filme toplamda 10 üzerinden 4,7 değerlendirme yapılmıştır. Uzun süredir gördüğü kabuslar artık gerçek olmaya başlamıştır. Fiziksel olarak acıları dinmiş olsa da, henüz doğmamış çocuğu kürtaj yaptırdığı için bu çocuğu sürekli rüyasında, kabuslarında görmeye başlar. Ancak hepimiz biliyoruz ki, olağanüstü olan olaylar aslında intikam için dönen bebektir!

araf 1 full hd izle 2006

Araf Filmi Tek Parça İzle

Türkiyede çok fazla sayıda yapılan kürtaj uygulamalarından, bu durumun gerçekliğinden yola çıkılmış olan bir korku filmidir. Türk sinemasında son 10 yıldır korku filmleri yapımları fazlasıyla artmış durumdadır. Fotoğrafçı Hakan Bilir tarafından senaryosu yazılan Araf Korku Filmi İzle filminin yönetmenliğini reklamcı olarak bilinen Biray Dalkıran üstlenmiştir. Bu arada söylemeden geçmemeliyiz,

Serinin ikinci filmi olarak 2018 yılında vizyona giren Araf 2 Cin Bebek İzle 2018 filmi ise tüyler ürperten bir macera ile sizi bekliyor.

Araf 1 Tek Parça İzle

Tür: Korku Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2006

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Biray Dalkıran

Oyuncular: Akasya Asıltürkmen, Deniz Soyarslan, Kubilay Tunçer, Yasin Şerif Tulun, Murat Yıldırım

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Bu site Google Chrome önermektedir.