Alita Savaş Meleği İzle (2019) Full Hd

Kaynak 1 OPEN FULL HD - TEK PARTOPEN FULL HD - TEK PART
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
3 sene önce eklendi
Alita Savaş Meleği İzle (2019) Full Hd
2.233 izlenme
IMDb: 6.3

Alita Savaş Meleği İzle

Alita Savaş Meleği İzle filminde hiçkimsenin bilmediği bir zaman diliminde yalnız başına uyanan Alita'nın başından geçen garip olaylar anlatılmaktadır. Bu zaman dilimine ve bu boş gezegene nereden ve nasıl geldiğini hiçbir şekilde bilmemektedir. Rosa Salazar'ın hayat verdiği Alita karakteri baş karakterlerden bir tanesi ve filmin akıcılığı bu karakter üzerinden devam edecek gibi görünüyor. Ido adındaki doktorla tanıştıktan sonra, Ido, Alita'ya durumu açıklamak ve onu adapte etmesini sağlamak için yanına alır ve onunla ilgilenir. ”

Alita Savaş Meleği Full Hd İzle

Alita Savaş Meleği Full Hd İzle filminde Ido, Alita'nın çok olağanüstü ve farklı bir ruhu olduğunu farketmiştir ve bu durumda onunla daha fazla ilgilenmeye başlamıştır. Yeni hayatına bir şekilde adapte olmaya çalışan Alita, doktor Ido tarafından, bu zaman diliminde oluşabilecek tehlikeler ve tehditlerden korunmaktadır. Tamamen hafızasını kaybedip nerede olduğunu ve neden burada olduğunu unutan Alita'yı daha önce yaşadıklarını canlandırmakla görevli olan Hugo adlı biriyle tanışır. ”

Alita Savaş Meleği Tek Parça İzle

Alita Savaş Meleği Tek Parça İzle filminde Hugo ve Ido, Alita'nın adaptasyon sürecinde onun yanında olup ona her türlü yardımcı olmaya çalışırlarken bu zamanda şehrin bütün yönetimini ele geçiren yoz ve tehlikeli kuvvetli kötü adamlar bir sebepten Alita'yı istemektedir ve onu yakalamak için her şeyi yapmaya hazırlardır. İşte tam da bu durumda Alita, bu yaşananların bir sebebi olduğunu düşünecek ve doğruyu arayacaktır. Tam da bu arayıştayken olağanüstü bir dövüş yeteneğine sahip olduğunu farketmesi çok da uzun sürmeyecektir. Bu durumu farkedince de geçmişe dair birkaç parça hatırası gözünde canlanmıştır. Tehlikeli kötü adamlarla savaşan Alita, Ido ve hugoyla birlikte dünyanın kurtulmasına yardım edeceklerdir. “
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum